نسخه های مختلف Call of Duty Modern Warfare معرفی شدند

شرکت اکتیویژن قرار است قسمت جدید مجموعه بازی‌های Call of Duty را در آبان ماه برای ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و کامپیوترهای شخصی راهی بازار کند. به همین مناسبت نسخه‌ های مختلف Call of Duty Modern Warfare هم معرفی شدند. سری اول Modern Warfare آنقدر محبوب و موفق  بود که آینده این مجموعه بازی‌ها را تضمین کرد و حالا این بازی می‌خواهد موفقیت قبلی را دوباره تکرار کند. شرکت اکتیویژن چند روز پیش هم بخش چند نفره این بازی را معرفی کرد.

از آنجایی
که Call of Duty یکی از بازی‌های خوب هر سال به
حساب می‌آید، چند نسخه مختلف از آن راهی بازار می‌شود. پس به همین دلیل دلیل نسخه
های مختلف Call of Duty Modern
Warfare هم
نظر خیلی‌ها را به خود جلب کرده است. شاید یکی از جالب‌ترین نسخه‌های این بازی Dark Edition باشد که با آیتم‌های بسیار جذابی همراه است و قیمت گران‌تری هم در
مقایسه با نسخه‌های دیگر دارد.

پیش خرید نسخه های مختلف Call of Duty Modern Warfare

اگر بازی Call of Duty جدید را پیش‌خرید کنید، یکسری آیتم جالب به‌صورت دیجیتالی خواهید داشت. پیش‌خرید کردن هرکدام از نسخه های مختلف Call of Duty Modern Warfare باعث می‌شود که بتوانید شخصیت کاپیتان پرایس کلاسیک را در مود بتل رویال بازی در اختیار داشته باشید. همچنین فروشگاه GameStop هم یک پیشنهاد جالب برای پیش‌خرید بازی در نظر گرفته است. اگر این بازی را از این فروشگاه پیش‌خرید کنید یک آیتم به نام .C.O.D.E در اختیار خواهید داشت. در این نسخه یک پوستر هم قرار دارد. قیمت نسخه معمولی این بازی روی فروشگاه‌های مختلف ۶۰ دلار است.

نسخه Call of Duty: Modern Warfare Operator edition

نسخه Call of Duty: Modern Warfare Operator edition

یکی دیگر از نسخه های مختلف Call of Duty Modern Warfare با نام Call of Duty: Modern Warfare Operator edition راهی بازار می‌شود. این نسخه تمام آیتم‌هایی که با پیش‌خرید دریافت می‌کنید را به همراه دارد و یکسری امتیاز ویژه Operator Edition هم دارد. این نسخه شامل ۳۰۰۰ امتیاز می‌شود. نسخه Operator Edition با قیمت ۸۰ دلار به فروش می‌رسد.

نسخه Call of Duty: Modern Warfare Precision Edition

نسخه Call of Duty: Modern Warfare Precision Edition

این نسخه در انحصار فروشگاه GameStop است. بازی به همراه استیل بوک عرضه می‌شود و داخل آن یک پوسته جذاب برای Thumbsticksها قرار گرفته شده است. با خرید این نسخه به تمام آیتم‌هایی که در بسته Operator Edition قرار دارد هم دسترسی خواهید داشت. این نسخه با قیمت ۱۰۰ دلار به فروش می‌رسد.

نسخه Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition

نسخه Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition

اما جذاب‌ترین نسخه این بازی Call of Duty: Modern Warfare Dark Edition نام دارد. این نسخه با قیمت ۲۰۰ دلار راهی بازار می‌شود و با یک عینک دید در شب همراه است. عینک دید در شبی که در این نسخه قرار گرفته تا ۲۰ متر در تاریکی کامل کار می‌کند. آیتم‌های فیزیکی به همراه این نسخه شامل خود بازی، عینک دید در شب، پایه برای نگه‌داشتن عینک دید در شب و قاب فلزی می‌شود. آیتم‌های دیجیتالی هم شامل یک چاقوی مخصوص و سه آیتم مخصوص Operator Pack به نام‌های All Ghillied Up، Crew Expendable و War Pig می‌شود. کارت C.O.D.E هم در این نسخه وجود دارد.


منبع: GameSpot

۵.۰
۰۲

The post نسخه های مختلف Call of Duty Modern Warfare معرفی شدند appeared first on گیکیطور | مجله اینترنتی بازی و تکنولوژی.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *