بازی موبایل Monument Valley 3 در حال ساخت است

استودیوی بازی‌سازی Ustwo Games را به واسطه ساخت یکی از بهترین بازی‌های موبایل موجود می‌شناسیم. این استودیو سری Monument Valley را ساخته است که کلی جایزه کسب کرده و کلی هم طرفدار دارد. حالا مشخص شده که این استودیوی خوش‌نام در حال ساخت Monument Valley 3 است. این استودیو اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر نکرده است و تنها گفته که برای ساخت این بازی به دنبال افراد جدیدی می‌گردد.

استودیوی Ustwo Games به دنبال یک کارگردان جدید است که بتواند دید هنری بازی موبایل Monument Valley 3 را دنبال کند. کاملا مشخص است که چرا هنوز اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر نشده است. بازی موبایل Monument Valley 3 هنوز در مراحل اول ساخت به سر می‌برد و درواقع چیزی برای نشان دادن و صحبت کردن درباره آن وجود ندارد.

بازی Monument Valley 3

قسمت اول بازی موبایل Monument Valley در سال ۲۰۱۴ راهی بازار شد. یک بازی معمایی بسیار زیبا با موسیقی‌هایی شگفت‌انگیز که به‌صورت موردتوجه قرار گرفت. نسخه دوم این بازی هم در سال ۲۰۱۷ راهی بازار شد و شخصیت‌های بیشتری را پیش روی بازیکنان قرار داد و معماها هم سخت‌تر شدند. حالا خبر ساخت بازی موبایل Monument Valley 3 هم را هیجان‌زده کرده است. هنوز نمی‌دانیم که این بازی در چه زمانی راهی بازار می‌شود.


منبع: Ubergizmo

۵.۰
۰۲

The post بازی موبایل Monument Valley 3 در حال ساخت است appeared first on گیکیطور | مجله اینترنتی بازی و تکنولوژی.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *